logo BE Interiordesign



PORTFOLIO | MONUMENTALE VILLA BEEK

Door de opdrachtgevers werd ik benaderd om hen te adviseren in de vloerkeuze, raambekleding, meubels en de totale afstyling van het pand. Een en ander moest er stijlvol uitzien, maar wel leefbaar blijven in verband met 3 kleine kinderen. Op het moment van de opdracht stond het huis nog volop in de steigers, zowel binnen als buiten….

De opdrachtgever heeft ervoor gekozen een hardstenen antraciet kleurige tegel in zowel de keuken als de woonkamer te laten leggen.


Woonkeuken
De keukenkasten zelf waren wit. Dit als uitgangspunt genomen, en het noorderlicht wat de keuken binnenvalt, werd er gekozen voor een taupe kleur op een van de keukenmuren. Ook de gordijnen en blinds in de keuken kregen deze kleur. Dit werd gedaan om het geheel toch een wat warmere uitstraling te geven.

De keukentafel werd gemaakt van balken die uit het huis zelf kwamen en opgeschuurd tot een lichte kleur. Onder de tafel kwam een kleed in een lichte taupetint. De moderne vlinderstoelen in wit en zilver, evenals het bankje bedekt met luxe kussens, zorgen ervoor dat de keuken een plaats is geworden waar het hele gezin gezellig kan tafelen, computeren en lezen.

Woonkamer
Rondom de bestaande openhaard, werd een ruime zithoek gecreëerd door een grote hoekbank te plaatsen. De sfeer moest in het hele huis hetzelfde zijn, dus ook hier kreeg een wand dezelfde kleur taupe als in de keuken. Het kleed op de vloer zorgt ervoor dat de zithoek “bij elkaar getrokken wordt”.

De bestaande eettafel (voorheen kersenrood) werd door een meubelmaker zoveel mogelijk blank geschuurd, zodat het met de eetkamerstoelen goed in de ruimte past.

Ook de grenen buffetkast werd meegenomen uit de vorige woning en crèmewit geschilderd.

De gordijnen zijn van dezelfde stof en kwaliteit als in de woonkeuken.

Kinderkamers
Voor 2 zoons en 1 dochter werden er heerlijk lichte slaapkamers ingericht. De kinderen konden van tevoren doormiddel van aan hen gestuurde moodboards en kleurenstalen, zelf bepalen welke kleur en stijl zij in hun kamers wensten. Iets wat door hen met veel enthousiasme ontvangen werd.

De dochter wilde graag een kunstwerkje voor haar slaapkamer maken en heeft 2 mdf panelen met roze glitterverf beschilderd. Hierdoor kon zij zich tijdens de maandenlange verbouwing toch alvast verheugen op de kamer die zij later zou krijgen.

Ook voor de zoons was het belangrijk om via de moodboard alvast wat voorpret te hebben en zich een voorstelling te kunnen maken van hun in aanbouw zijnde toekomstige kamers!

Na de levering van planten, bloemen, vazen, lampen en kinderkameraccessoires is het huis voor iedereen in het gezin een heerlijk thuis geworden.

Met medewerking van:
Beekhuizen Bloembinders - Velp

>> MEER PROJECTEN